Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Rozumiem

MEDICINE everyday therapy

PASAŻ | poziom +2, lokal 225
telefon: +48 665 850 521
www.wearmedicine.com

Zobacz na mapie

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne. Projektowane przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę. Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania. 

Podróże, praca, relaks.

 

Medicine Everyday Therapy swoją najnowszą kolekcję dzieli na trzy wiodące linie, które w ciągu sezonu przeplatają się i są uzupełniane o kolejne, dostosowane do pory roku asortymenty oraz kolory.

Jako pierwsza na uwagę zasługuje linia inspirowana szeroko pojętymi podróżami. Kolejna odsłona kolekcji ma zdecydowanie rockowy charakter. Uzupełnia ją kolekcja t-shirtów z grafikami autorstwa Rafała Wechterowicza - grafika współpracującego z wieloma światowej sławy muzykami.

Specjalnością Medicine są minikolekcje t-shirtów. Tym razem jest to kolekcja autorstwa Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka, fotografów odpowiedzialnych za wszystkie sesje wizerunkowe Medicine. Fotoprinty łączy tematyka „Love”, która idealnie wpisuje się w klimat miłosnych uniesień.

Z kolekcji marki wyodrębniona została także linia, dzięki której możemy zestawić sylwetki do pracy. Nie jest to jednak sztywny dress code, lecz kwintesencja miejskiego stylu współczesnych 25–35-latków. Wiosenno-letniej kolekcji Medicine towarzyszy kampania reklamowa ze zdjęciami Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka

Alfabetyczna lista sklepów: